En çok yatırımı Kepez’e yaptık

Duacı ve Çamlıbel mahallelerinde halkla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, “Belediye kaynaklarının en az üçte birini Kepez ilçemize harcadık” dedi.


CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner’le birlikte Duacı köyü ve Çamlıbel mahallesini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı halk coşkuyla karşıladı. Antalya’ya yaptığı hizmetleri anlatan Akaydın, parti ayrımı yapmadan çalıştıklarını ifade ederek, “En çok yatırımı Kepez ilçemize yaptık. Belediye bütçesinden Antalya’ya ne yapıldıysa en az 3’te 1’ ini Kepez’e yaptık” dedi.


KEPEZ’İ BÜYÜK PROJELER BEKLİYOR
Akaydın Kepez’e yaptıkları yatırımlardan bazılarını şöyle sıraladı: “Kepez Gençlik Eğitim Merkezi, Mevlana Köprüsü, Çocuk Hayvanat Bahçesi, Mehmet Akif Cadde düzenlemesi, Fatih Üst Geçidi, Habibler Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Katı ve Tıbbi Atık bertaraf Tesisi, Atatürk Çocuk Kültür Merkezi, Kır Çiçeği Caddesi düzenlemesi, Sakarya Caddesi asfaltı. Sanayi Çıraklık Merkezi. Antalya’nın en çok asfalt döken belediye başkanıyım. 5 yılda 700 bin ton asfalt döktüm. En fazla asfaltı Kepez ilçemize yaptık. Kepez’e çok daha büyük projeler kapıda bekliyor.”

ÇALMADIM ÇALDIRMADIM
Çalmadan, çaldırmadan yandaş zengin etmeden 5 yıl boyunca namusuyla hizmet verdiğini ifade eden Akaydın, “5 yıldır mal varlığımda 5 kuruş artış yok, Çocuklarımın, kardeşlerimin, yakınlarımın da yok. 5 yıl boyunca Antalya’da hiç emlak sahibi olmadım. Menderes Türel, Başköy’de 42 dönüm 2B arazisi kapatmış. Gazetelerde haberi var. Eğer aldıysa ayıp etmiş. İnsanlar 2B’den inlerken, Antalya milletvekili olarak 2B arazisi satın almışsa yanlış yapmış. Var mı yok mu böyle bir olay çıksın açıklasın” diye konuştu.


SİYASİ KARALAMA
Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Antalya mitinginde kendisiyle ilgili söylediği “Akaydın ölüleri yakacakmış” ifadesinin siyasi bir karalama ve yalan olduğunu ifade eden Akaydın, “Biz Müslüman evladıyız, Müslüman evladının nasıl defnedileceğini de biliriz” dedi.

PAYLAŞ
Seçim Ofisi:
Antalya

Copyright 2014. Tüm hakları saklıdır.
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili A.Adayı
Prof. Dr. Mustafa AKAYDIN kişisel web sitesidir.